ART / Lithographs / Litograph in colors 8474008
nr 847 4008
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Hans Arnold (1925-2010), 'Party', Épreuve d'artiste (artist proof), signed, subject size: 44x59,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Hans Arnold (1925-2010), 'Party', EA (konstnärens exemplar), signerad, motivets mått: 44x59
300
SEK 6800
Monday September 16 2013
at 20:24:51
800 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
6
4.000 kr
7
3.000 kr
7
4.000 kr
7
4.400 kr
8
6.600 kr
6
4.800 kr
6
5.200 kr
6
5.600 kr
6
6.000 kr
6
6.400 kr
6
- Thema-auction
Sep 16
Read more about Grafik
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold